Producenci

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Cenniki do pobrania

O nas

 Witamy serdecznie !!!

 

          Mamy przyjemność przybliżyć Państwu wizerunek naszej firmy, przedstawicielstwa techniczno-handlowego oraz autoryzowanego dystrybutora firm krajowych producentów urządzeń i podzespołów z zakresu:

 

TECHNIKA NAPĘDOWA - Polskie przedstawicielstwo HF Inventer Polska producenta: Eura Drives SZCZOTKI TECHNICZNE I PRZEMYSŁOWE- Polski producent: METALSZCZOT

 

TECHNIKA GRZEWCZA i CHŁODNICZA - Polski producent: TERMEX

 

            VIKAR to nowoczesna firma handlowo-usługowa. Zajmujemy się doborem, oraz dystrybucją elementów maszyn i urządzeń przemysłowych. Ideą naszej firmy jest kompleksowe zaopatrzenie zakładów przemysłowych oraz producentów maszyn w podzespoły zarówno na etapie produkcji maszyn oraz ich eksploatacji.

             Naszymi głównymi odbiorcami są branże: Klimatyzacja, Wentylacja, Energetyka, Ciepłownictwo, Przemysł Chemiczny i Petrochemiczny, Hutnictwo i Odlewnictwo, Gospodarka Wodno-Ściekowa, Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych, Cementownie i Zakłady Wapiennicze, Przemysł Elektromaszynowy, Spożywczy, Farmaceutyczny oraz Biotechnologia itp. 

            Oferujemy naszym klientom ponad 10.000 różnego rodzaju elementów i urządzeń, z których większość dostępna jest z magazynu. Zaplecze firmy VIKAR stanowią magazyny producentów o powierzchni ponad 2000 m². 

             Współpracujemy z dostawcami z całego świata jednakże trzonem pozostają nasi rodowici polscy producenci i dzięki systematycznym dostawom zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień.

           Oferujemy również wszechstronną pomoc i doradztwo techniczne w zakresie oferowanych urządzeń, jak i tak ważną obsługę po sprzedażową. 

        W 2011 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, zdobywając kolejne doświadczenie i rozszerzając obszar działania. Zaufaliśmy tej formie kontaktu z klientemdzięki której w naszym sklepie oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji.

       Zadowolenie naszych Klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były realizowane błyskawicznie, a oferowany towar był najwyższej jakości. Dzięki zaangażowaniu naszych fachowców, którzy chętnie udzielają porad, zakupy w naszym sklepie internetowym stają się czystą przyjemnością.

 

 

 

 Zapraszamy Państwa do skorzystania z oferty naszej firmy, mając nadzieję że współpraca z Państwem przyniesie wzajemne korzyści.

 

Kontakt:

Masz pytania? Chcesz się z nami skontaktować?

dział handlowy:

tel.: 532-477-735

e-mail: sklep@vikar.net.pl

 

dział techniczny:

tel.: 668-120-110

e-mail: biuro@vikar.net.pl

 

dział szczotek przemysłowych:

tel.: 668-120-110

e-mail: szczotki@vikar.net.pl

 

e-sklep: www.vikar.net.pl

sklep Allegro: VIKAR-SKLEP

 

„VIKAR”
Cisia Wola 61
32-210 Książ Wielki
NIP: 6443239832
REGON: 120170663
Nr rachunku bankowego 79 1240 4940 1111 0010 6763 2506

 

Sklep jest w trybie podglądu

Użytkowanie sklepu oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookies. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.

Sklep internetowy od home.pl